Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8349
Stary 11.10.2013, 12:02
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ukrainę możemy pojechać bo mamy niezły przód ale gdy przyjdzie pora na Anglie to gdy przy takim środku zagramy to Anglicy wpakują nam piątkę i do widzenia, taki Sturridge czy Rooney będą wjeżdżali jak w masło.
Aha, tak jak ostatnio Mołdawię i Czarnogórę. Ewentualne zwycięstwo nad Ukrainą trzeba rozpatrywać raczej w kategoriach bardzo dużej niespodzianki, już remis byłby sporym sukcesem.
Obrona wygląda słabo to fakt, oprócz Boruca, który jest w świetnej formie ostatnio - natomiast co do niezłego przodu to bym polemizował: mało składnych akcji, skuteczność marna. Teoria rozmija się z praktyką.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 11.10.2013 o godz. 12:06.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując