emj10 napisał(a):

|
Z jakiego zakładu? Wszystkie moje zakłady zostały rozliczone i słuch po dwóch użytkownikach, którzy przegrali zaginął. Zakład autostradowy tyczył się dwóch Panów, którzy się nie dogadali co do warunków zakładu, dlatego aby mieć czyste sumienie umyłem ręce.
|
Ja się z tobą "cwaniaczku" założę!
Jeśłi Wisełka zdobędzie mistrza to zmykasz z tego forum. A jeśli mistrzem zostanie twoja legła to ja zmykam z forum warszawskiego.
Ten zakład wydaje się być sprawiedliwy dla nas obojga. Podejmujesz ręlkawice ? Czy wymiękasz?