Drozd napisał(a):

|
A Ty sołtysie zanim nie rozliczysz się z wiadomego zakładu nie masz na co liczyć...
|
Z jakiego zakładu? Wszystkie moje zakłady zostały rozliczone i słuch po dwóch użytkownikach, którzy przegrali zaginął. Zakład autostradowy tyczył się dwóch Panów, którzy się nie dogadali co do warunków zakładu, dlatego aby mieć czyste sumienie umyłem ręce.