BiałaGwiazda napisał(a):

Skład Polski na Ukraine wg doniesień prasowych:
Boruc
Jędrzejczyk Glik Szukała Wojtkowiak
Krychowiak M.Lewandowski
Klich
Błaszczykowski Sobota
R. Lewandowski
wis.la/xhj5o
|
Z jakiego powodu pojawia tu się nazwisko Mariusza Lewandowskiego, nie wiem, tym bardziej, że jak już WueFista chce zagrać defensywniej, to w całkiem dobrej formie jest aktualnie Polański. Nie rozumiem też obecności w składzie Wojtkowiaka - jak już ma tam grać zawodnik prawonożny (na Jarmolenkę), to zdecydowanie lepszym wyborem byłby przecież Celeban.