Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
15579
10.10.2013, 15:00
Skoro mają przyjść teraz zawodnicy do 1 składu to poza Trelą chyba żaden nie miałby szans na grę. Zresztą Dudka chce się odbudować i dalej zdobywać zachód. Po co nam średniak (w obecnej chwili) który i tak pójdzie w ....u?
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth