Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15579
Stary 10.10.2013, 15:00
Skoro mają przyjść teraz zawodnicy do 1 składu to poza Trelą chyba żaden nie miałby szans na grę. Zresztą Dudka chce się odbudować i dalej zdobywać zachód. Po co nam średniak (w obecnej chwili) który i tak pójdzie w ....u?
Odpowiedz cytując