No to jeżeli tymi kategoriami mamy oceniać prawych obywateli, to ja dziękuję

Którego to mafioso ostatnio uniewinnili? Prawy człek.
A poważniej - mnie chodziło o zwykłych ludzi, przeciętnych Kowalskich.
Oczywiście masz rację odnośnie Olejnik, ją prawa pracownicze również powinny obowiązywać. Co nie zmienia faktu, że jej mi nie żal właśnie za fakty, które wskazałeś
