emj10 napisał(a):
Zakład pt. "Czy MP A.D 2014 będzie Wisła, czy Legia?"
Drozd - Wisła
emj10 - Legia
Nagroda: Ewakuacja z forum przegranego
|
To ja biorę ten zakład – jak MP będzie Wisła to jednego krawata mniej, jak Legia to spada Drozd. A jak wygra Górnik albo kto inny to emj stawia skrzynkę wódki na Reymonta. Jakby nie patrzeć … chyba warto.
Stoi ?