Wyświetl pojedynczy post
zakk
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27500
Stary 10.10.2013, 11:35
jestem z uj i takie pytanie mam: czy uczelnia ma obowiązek przeprowadzić ćwiczenia do końca czerwca(gdzieś to jest zapisane?), czy też może (po olaniu ćwiczeń w tym okresie) zrobic je w 2 połowie września (po sesji poprawkowej), potem od razu egzamin a osoby nieobecne oblać? Ew. do kogo i co mogę pisać?
Odpowiedz cytując