|
jestem z uj i takie pytanie mam: czy uczelnia ma obowiązek przeprowadzić ćwiczenia do końca czerwca(gdzieś to jest zapisane?), czy też może (po olaniu ćwiczeń w tym okresie) zrobic je w 2 połowie września (po sesji poprawkowej), potem od razu egzamin a osoby nieobecne oblać? Ew. do kogo i co mogę pisać?
|