Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24272
Stary 10.10.2013, 11:05
Pierwszego cytatu warto by było nie ucinać o najważniejszą jego część - "...pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota". Ja akurat też nie jestem zwolennikiem głosowania przez internet.
Elita III Rzeczypospolitej łże i nie ma w tym nic odkrywczego (a'propos cytatu nr 3), w ogóle to moim zdaniem cytaty są dość mało odkrywcze i niewiele w nich rzeczy, które uderzają w opinię o Kaczyńskim.
Żeby było jasne i nikt nie chciał mnie wrzucić w szufladkę pt. leming/oszołom, nie jestem zwolennikiem PiSu.
Uważam tylko, że skoro udało się od paru(nastu) postów trzymać dyskusji merytorycznej, to ciekawy jestem, czy odniesiesz się do słów kolegi serek.c2, które cytowałeś:
Cytat:
Ja nie zauważyłem, by prawym obywatelom działa się krzywda. Jeśli znasz jakieś przykłady chętnie poczytam/posłucham.
A piszę o tym z czystego pragnienia obiektywnej dyskusji.
Pozdro.
Ostatnio edytowane przez frank : 10.10.2013 o godz. 11:13.