Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24269
Stary 09.10.2013, 19:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wracałem akurat na parking TS-u z córką... Przejedź się choć raz na wyjazd, bo chyba w życiu nie byłeś jeśli serwujesz nam takie podsumowanie tej sytuacji...
Chłopie na wyjazdy jeżdże,ale rozumiem ,ze wiesz ,ze to u nas było.....Chyba juz schodimy z tematu wiec po raz trzeci i ostatni D O B R A N O C.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 09.10.2013 o godz. 19:39.
Bednarz=Landryna=......