serek.c2 napisał(a):

|
Wracałem akurat na parking TS-u z córką... Przejedź się choć raz na wyjazd, bo chyba w życiu nie byłeś jeśli serwujesz nam takie podsumowanie tej sytuacji...
|
Chłopie na wyjazdy jeżdże,ale rozumiem ,ze wiesz ,ze to u nas było.....Chyba juz schodimy z tematu wiec po raz trzeci i ostatni D O B R A N O C.