Griszka30KR napisał(a):

|
A ja patrząc na filmiki ,które podałes jako przykład,ze niektórzy nigdy nie dorosną i sie mózgu nie dorobią.....
|
Ciekawa opinia, szczególnie odnośnie drugiego filmu, w którego centrum wydarzeń akurat miałem nieprzyjemność być.
I jeszcze ta ilość podsłuchiwanych Polaków - rozumiem, że im więcej tym lepiej?