Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24265
Stary 09.10.2013, 19:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Dowód swoich mądrości możesz oprzeć o ilość podsłuchiwanych Polaków w czasach kiedy PiS decydował i dzisiaj.

Albo wykorzystania władzy do celów politycznych...



.
No własnie o to opierałem....

JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
PiS to niby reżim totalitarny mówisz, bo niby teraz to "wolność i swoboda"

http://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=z5kpup7Z428

Mam wrażenie, że części naprawdę mózgi wypruto przekazem medialnym z lat 2005-2007, o wchodzeniu "o 6.00 rano", podsłuchiwaniu pani Goździkowej i..."Stasi i Securitate", do tego stopnia, że do dnia dzisiejszego nie opuszcza ich przekonanie, że to Kaczyński i PiS rządzi i za wszelkie zło w tym kraju odpowiada.
A ja patrząc na filmiki ,które podałes jako przykład,ze niektórzy nigdy nie dorosną i sie mózgu nie dorobią.....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 09.10.2013 o godz. 19:24.
Bednarz=Landryna=......