Drozd napisał(a):

Dowód swoich mądrości możesz oprzeć o ilość podsłuchiwanych Polaków w czasach kiedy PiS decydował i dzisiaj. 
Albo wykorzystania władzy do celów politycznych...
.
|
No własnie o to opierałem....
JEDREK76 napisał(a):

PiS to niby reżim totalitarny mówisz, bo niby teraz to "wolność i swoboda"
http://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=z5kpup7Z428
Mam wrażenie, że części naprawdę mózgi wypruto przekazem medialnym z lat 2005-2007, o wchodzeniu "o 6.00 rano", podsłuchiwaniu pani Goździkowej i..."Stasi i Securitate", do tego stopnia, że do dnia dzisiejszego nie opuszcza ich przekonanie, że to Kaczyński i PiS rządzi i za wszelkie zło w tym kraju odpowiada.
|
A ja patrząc na filmiki ,które podałes jako przykład,ze niektórzy nigdy nie dorosną i sie mózgu nie dorobią.....