Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24264
Stary 09.10.2013, 19:05
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój z tymi wywodami.Pis to pie....nięta sekta z zakompleksionym złosliwym karłem na czele,a PO to pie....eni kłamcy ,ze złotoustą żabą.Czy jedni ,czy drudzy przy władzy, to jest porażka,przy czym przy tych pierwszych istnieje groźba reżimu totalitarnego.....Nie ma co liczyc ,ze któreś z innych ugrupowań jest warte władzy,bo jesli sie nawet do niej zbliży,to zostanie przekabacone.
PiS to niby reżim totalitarny mówisz, bo niby teraz to "wolność i swoboda"

http://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=z5kpup7Z428

Mam wrażenie, że części naprawdę mózgi wypruto przekazem medialnym z lat 2005-2007, o wchodzeniu "o 6.00 rano", podsłuchiwaniu pani Goździkowej i..."Stasi i Securitate", do tego stopnia, że do dnia dzisiejszego nie opuszcza ich przekonanie, że to Kaczyński i PiS rządzi i za wszelkie zło w tym kraju odpowiada.