Griszka30KR napisał(a):

|
Dajcie spokój z tymi wywodami.Pis to pie....nięta sekta z zakompleksionym złosliwym karłem na czele,a PO to pie....eni kłamcy ,ze złotoustą żabą.Czy jedni ,czy drudzy przy władzy, to jest porażka,przy czym przy tych pierwszych istnieje groźba reżimu totalitarnego.....Nie ma co liczyc ,ze któreś z innych ugrupowań jest warte władzy,bo jesli sie nawet do niej zbliży,to zostanie przekabacone.
|
Może jakieś przesłanki do takiej opinii? Czy stać Cię tylko na powtarzanie bredni z mentstreamu?
Dowód swoich mądrości możesz oprzeć o ilość podsłuchiwanych Polaków w czasach kiedy PiS decydował i dzisiaj.
Albo wykorzystania władzy do celów politycznych...
Cytat:
|
Policja kryminalna masowo nachodzi ludzi, którzy podpisali się za wnioskiem o referendum w sprawie odwołania prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego - b. funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Milicji Obywatelskiej, b. szefa wydziału w KW PZPR, obecnie z SLD.
|
http://niezalezna.pl/46949-anita-gar...a-we-wloclawku
Trochę pomyśl, zanim napiszesz kolejną głupotę ...