Griszka30KR napisał(a):

|
Dajcie spokój z tymi wywodami.Pis to pie....nięta sekta z zakompleksionym złosliwym karłem na czele,a PO to pie....eni kłamcy ,ze złotoustą żabą.Czy jedni ,czy drudzy przy władzy, to jest porażka,przy czym przy tych pierwszych istnieje groźba reżimu totalitarnego.....Nie ma co liczyc ,ze któreś z innych ugrupowań jest warte władzy,bo jesli sie nawet do niej zbliży,to zostanie przekabacone.
|
Podpisuję się pod tymi słowami w 100%. Są jednak tacy co za dobre słowo, bądź poparcie danej partii daliby się pokroić co z jednej strony jest smutne, a z drugiej wielce komiczne.
Jeszcze ws. gazu z Danii. Książka Aleksandra Zawiszy z Instytutu Sobieskiego (trudno posądzić o sympatię PO), która zawiera w sobie kalendarium wydarzeń. Zobacz jak realny był gaz z Danii w latach 2005-2007.
wis.la/cdze2
PS. Rządy PiS przecież były łagodne jak baranek i nierestrykcyjne względem obywateli. Przywódca duchowy JK nie straszył także nikogo raz na miesiąc na konferencji.