Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24255
Stary 09.10.2013, 17:54
Dajcie spokój z tymi wywodami.Pis to pie....nięta sekta z zakompleksionym złosliwym karłem na czele,a PO to pie....eni kłamcy ,ze złotoustą żabą.Czy jedni ,czy drudzy przy władzy, to jest porażka,przy czym przy tych pierwszych istnieje groźba reżimu totalitarnego.....Nie ma co liczyc ,ze któreś z innych ugrupowań jest warte władzy,bo jesli sie nawet do niej zbliży,to zostanie przekabacone.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 09.10.2013 o godz. 17:58.
Bednarz=Landryna=......