Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24253
Stary 09.10.2013, 17:12
Po pierwsze i najważniejsze- jeśli antypolskie media typu TVN czy GóWno prawda mające w swych szeregach potomków UBeków i innych gnid na nich plują i nimi straszą od wielu lat to już jest pierwszy argument,że partia ta nie działa na szkodę kraju.
Teraz kilka następnych argumentów:
1.LK robił wszystko,by gaz do nas płynął z Danii a nie Rosji.W końcu mogliśmy się od nich uniezależnić i płacić dużo mniej.Skutecznie blokowała ten pomysł opozycja,czyli głównie PO.Tym właśnie sposobem płacimy Ruskim horrendalne ceny za gaz.Około 30% więcej niż Niemcy czy Francja.
2.Likwidacja bandyckich służb WSI działających na szkodę kraju.
3.Bardzo dobre działania IPN.Kurtyka(wielka postać) był w trakcie przygotowywania dokumentów na temat ludzi w mediach i rządzie mających przeszłość komunistyczną.Gdyby nie Smoleńsk to IPN ujawnił by kim są ludzie z pierwszych stron gazet.
4.Przywrócenie pamięci o bohaterach narodowych.
5.Ściganie i rozliczanie nie zwykłych obywateli a prawdziwych mataczy.Zupełnie odwrotnie robi PO-ściga i prześladuje zwykłych zjadaczy chleba,a afera amber zamieciona pod dywan,

Mam nadzieję,że te kilka punktów wystarczy lemingom,którzy nie widzą różnicy między PiSem a PO.