thechris napisał(a):

|
Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.
|
Zdecydowanie trzeba rozwiązać klub z tego powodu...
Faktycznie rację masz. Awans z grup w rozgrywkach gdzie gra prawie setka zespołów z Europy nikogo w Polsce nie interesuje. Nie mówiąc już o grze z drużynami z czołowych lig.
Gratulacje dla poczucia "humoru" by nie powiedzieć - gratulacje dla twojego orzeszka, zamiast...
