Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 09.10.2013, 14:00
thechris napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.
Zdecydowanie trzeba rozwiązać klub z tego powodu...
Faktycznie rację masz. Awans z grup w rozgrywkach gdzie gra prawie setka zespołów z Europy nikogo w Polsce nie interesuje. Nie mówiąc już o grze z drużynami z czołowych lig.
Gratulacje dla poczucia "humoru" by nie powiedzieć - gratulacje dla twojego orzeszka, zamiast...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując