A co takiego Sikorki wiedział pół godziny o katastrofie? Rozumiem, że posługujesz się jakimiś gadzinówkami Kaczyńskiego/Sakiewicza?
Możesz sobie posłuchać co Sikorski mówił na ten temat, a nie pisowskimi wymysłami się posługiwać.
wis.la/byzmk
PS. Drozd w końcu wyszło szydło z worka. Jarosław Flis dzisiaj rozwiał wątpliwości moje co do statusu takich osób robiących krecią robotę PiS-owi. Nie spodziewałem się, ale jednak. Należysz do specjalnej komórki w PO
wis.la/b84jl
Cytat:
Na szczęście znam wystarczająco dużo zwolenników PiS, którzy są w stanie odczytać z tekstów coś więcej.
Przy okazji chciałbym Pana ostrzec, co już tu robiłem kilkukrotnie - z tego co wiem, w PO powstała specjalna sekcja zajmująca się w sieci podszywaniem się pod zwolenników PiS i obrażaniem wszystkich w koło, celem zrażenia ich do tej partii. Są podobno bardzo skuteczni i rozbudzają nadzieję kierownictwa na kolejne zwycięstwo za dwa lata.
|
PS. Nie zdziwiłbym się jakby pysio należał do tożsamej komórki, ale w PiS. Ale jaja
