Blaszczu16 napisał(a):

|
I to są bardzo mądre słowa. Nawet bez wzmocnień, patrząc na dotychczasowe wyniki i styl gry Wisły możemy powalczyć z Legią. Zbytnio się nie napalam na transfery, gdyż średnio wierzę w nie. Ostatnim zakupem gotówkowym był chyba Melikson, albo wykupienie Chaveza w 2011. Pozostałe to były albo wolne transfery, albo wypożyczenia.
|
Nie zgadzam się - bez wzmocnień to możemy wygrać z Legią pojedynczą bitwę, na pewno nie wojnę.