Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.10.2013, 21:37
A tak na poważnie. Nie pamiętam, który to był rok ale świętowaliśmy wtedy mistrza na murawie a pod starą trybuną vip była mała estrada na której też nie pamiętam kto zapodawał wiślackie przyśpiewki w stylu rap. Gdy już nasi wznieśli puchar i nacieszyli się zaczęli śpiewać. Jedną z przyśpiewek która często się przewijała była właśnie Legła Warszawa i nikomu wtedy to nie przeszkadzało nikt nie kierował sprawy do komisji Ligi . Obecne zachowanie to żenada i jeśli komisja ligi nałoży jakąkolwiek karę to się zupełnie skompromituje
Odpowiedz cytując