Zapisy na Wiślacki wyjazd na Marsz Niepodległości 2013 !
http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/474...awisly-pl.html
z facebooka Wiślackich Patriotów:
Czwartkowe spotkanie to okazja do dołączenia do naszej grupy a także do zapisu na Marsz Niepodległości. Koszt 60 zł.
Pytania odnośnie wyjazdu można zadawać na e-mail:
[email protected]