Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.10.2013, 20:58
Zapisy na Wiślacki wyjazd na Marsz Niepodległości 2013 !

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/474...awisly-pl.html

z facebooka Wiślackich Patriotów:

Czwartkowe spotkanie to okazja do dołączenia do naszej grupy a także do zapisu na Marsz Niepodległości. Koszt 60 zł.

Pytania odnośnie wyjazdu można zadawać na e-mail: [email protected]
Odpowiedz cytując