Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2964
Stary 08.10.2013, 20:40
Tyle już nasłuchaliśmy się o tym Małeckim, tyle razy dostał po głowie, że tym razem naprawdę można byłoby mu już odpuścić.

Co miał śpiewać po zwycięstwie nad Legią, „Sen o Warszawie”?
weszło.pl dla mnie świetne posumowanie
Odpowiedz cytując