|
ostatnie 2-3 mecze dobitnie obnażyły słabości Burligi w defensywie, oby Stolarski wykorzystał dobrze swoją szansę, a Burligę spróbować na prawym skrzydle bo ofensywy to mu akurat odmówić nie można, a i w Ruchu tam grywał, o skrzydłowej posusze u nas nie wspominam bo każdy wie jak jest
|