Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.10.2013, 16:47
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
A nie po Twente?
Generalnie bardzo ten wynik ucieszył, nie ma o czym mówić. Czekamy na kolejne mecze, teraz naprawdę trudno nie liczyć na walkę o pudło, jak się patrzy na nasz "terminarz", bo gramy z dołem tabeli i z zespołami, które nie zachwycają (mówiąc delikatnie).
Zdecydowanie nie. Radość była ale nie z wygranej tylko z farta jaki wydarzył się w Londynie a to co innego. Wygrana z Apoelem mogła zmienić historię klubu. Natomiast wygrana z częściowo (w połowie) rezerwowym Twente w pół-towarzyskich rozgrywkach, które tak naprawdę nikogo nie interesują... nie zmieniła kompletnie nic. Wygrana z Legią daje nadzieje na kilka transferów zimą.
Odpowiedz cytując