Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
2953
08.10.2013, 16:12
Pamiętam jak lata temu po wygranej z Legią na Reymonta Piłka Nożna pierwszą stronę zatytułowała: "Poległa w Krakowie", wdać czasy się zmieniają, a głupich nie sieją. Ewentualna kara byłaby jednak absolutnym przegięciem.
fox mulder
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fox mulder
Znajdź inne posty napisane przez fox mulder