emj10 napisał(a):

Jakby nie oceniać tego co działo się 10 kwietnia (szybkiego przejęcia władzy przez Komorowskiego i innych działań proceduralnych) to Smoleńsk nie zachwiał posadami państwa i jakoś wyszliśmy z tego cało mimo śmierci tylu ważnych dla Polski postaci.
.
|
pod smoleńskiem poległ także prezes NBP Sławomir Skrzypek który nie zgodziłby sie na zadłużanie Kraju przez Rotfelda vel Vincenta Rostowskiego.Kto wie, może to on był głownym celem ?