Smuda za nic w świecie się z nim nie dogada, bo to jeden z uczestników tej afery na kadrze za czasów Smudy...
edit: Sorki, pomyliłem afery

Dudka miał problemy za czasów Beenhakkera... U Smudy raczej grał, więc ja również nie widziałbym przeciwwskazań, aby go u nas zatrudnić (gdyby była taka możliwość). Na polską ligę wystarczy, a myślę że umiejętności posiada większe niż, np. Nalepa.