Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15573
Stary 08.10.2013, 14:52
Smuda za nic w świecie się z nim nie dogada, bo to jeden z uczestników tej afery na kadrze za czasów Smudy...

edit: Sorki, pomyliłem afery Dudka miał problemy za czasów Beenhakkera... U Smudy raczej grał, więc ja również nie widziałbym przeciwwskazań, aby go u nas zatrudnić (gdyby była taka możliwość). Na polską ligę wystarczy, a myślę że umiejętności posiada większe niż, np. Nalepa.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 08.10.2013 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując