Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 08.10.2013, 14:07
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj ... przegląd jest szmatławcem ale Wiślak piszący "jestem przerażony" powinien się leczyć jeśli to prawda.
Co dopiero jakby usłyszał JŻS ... pewnie zawał albo wylew.
niektórzy dla kasy zrobią wszystko: sprzedadzą matkę, ojca, dzieci, itp.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.10.2013 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując