JacobCFC napisał(a):

|
Panowie, gdzie polecacie udać się na kurs pływania? W miarę tanio i instruktorzy ok? U nas gdzieś na TS'ie jest taka możliwość? bo nic nie mogłem znaleźć.
|
wiem, że w hucie na com com zone były lekcje i do tego jakiś pakiet godzin