hunter napisał(a):

|
Czy przypadkiem inicjały przy tekście nie wskazują, że jego autorem jest stały bywalec na Wiśle, założyciel TWSD, który kiedyś dość aktywnie uczestniczył w życiu kibicowskim?
|
Bez jaj ... przegląd jest szmatławcem ale Wiślak piszący "jestem przerażony" powinien się leczyć jeśli to prawda.
Co dopiero jakby usłyszał JŻS ... pewnie zawał albo wylew.