Blaszczu16 napisał(a):

|
Mi on przypomina raczej Pawełka, który raz wybroni strzał w nieprawdopodobnej sytuacji, a raz przepuści piłkę pod nogami podaną od kolegi tak jak to zrobił w którymś niedawnym spotkaniu, z pasami bodajże.
|
z Lechią... odbila sie naszczescie od słupka