Smok dostanie 3 zakazy na mecze z Legią a Małecki za wulgarne słowo "legła" (czyli przegrała) miesięczną dyskwalifikację

Ale płaczki są w tej Warszawie, już nie wiedzą czego się czepiać. Widać, że po tej porażce gul chodzi im jak ping pong.
Cała ta ich medialna ochronka to wyjątkowo mali ludzie. Buractwo z Mławy czy Siedlec.