Niewiem jak was ale smiesza mnie teksty tego typu
http://wisla-krakow.przegladsportowy...374,1,727.html
skandal bo Maly zaspiewal przyspiewke legla warszawka hehe boli ich ta przegrana to sie czepiaja Malego i ta sonda czu Patryk powinien byc ukarany rozwalilo mnie to co oni oc...pieli na punkcie Maleckiego