Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20793
Stary 08.10.2013, 11:47
Co by nie mówić, refleks ma i w sytuacjach 1 na 1 daje radę, na innych polach jest coraz lepiej, ale jak na niego patrzę, to trudno oprzeć się wrażeniu, że jeszcze niejednego babola wyłapie. Jakiś taki jest. Klasowym bramkarzem bym go nie nazwał, choć ten sezon ma bardzo dobry i pewnie można by go śmiało wstawić póki co do jedenastki rundy, tylko nie wiem wciąż czy to kwestia umiejętności czy bardziej szczęścia.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując