Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 08.10.2013, 10:49
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że nie zaśpiewali Legia to stara k... - wtedy Małecki wraz ze Smokiem zostaliby postawieni przed plutonem egzekucyjnym
Ano właśnie, przeciez moga nam jeszcze Smoka internować gdzieś w Bieszczadach
Odpowiedz cytując