W stolycy chyba mało im kompromitacji

. 0:2 w siedem minut z Rumunami? "Byliśmy lepsi". 0:1 z szóstą drużyną ligi cypryjskiej "przegraliśmy na własne życzenie"

. O zwycięskich remisach z dziesiątką Norwegów nie wspominając. Porażka pod Wawelem chyba przelała czarę i komisja legii, poważnie zastanawia się nad zakazem wygrywania z Legią, żeby Małecki i inne gorące głowy nie miały okazji do wykrzykiwania słów niedopuszczalnych
