Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2938
Stary 08.10.2013, 10:23
W stolycy chyba mało im kompromitacji . 0:2 w siedem minut z Rumunami? "Byliśmy lepsi". 0:1 z szóstą drużyną ligi cypryjskiej "przegraliśmy na własne życzenie" . O zwycięskich remisach z dziesiątką Norwegów nie wspominając. Porażka pod Wawelem chyba przelała czarę i komisja legii, poważnie zastanawia się nad zakazem wygrywania z Legią, żeby Małecki i inne gorące głowy nie miały okazji do wykrzykiwania słów niedopuszczalnych
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując