Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20790
Stary 08.10.2013, 10:11
Miśkiewicz na początku stania w bramce to był ręcznik, gdy wykopywał piłkę to przybywało mi po 100 siwych włosów. Jednak sukcesywnie poprawia wszystkie swoje mankamenty, jest jeszcze młody jak na bramkarza i wiele może się nauczyć. Ma warunki fizyczne i świetny refleks oraz wyczucie, jak najbardziej może to być nasz bramkarz na kilka kolejnych sezonów. Śmiem twierdzić, że gdyby w bramce zamiast Miśkiewicza był Pareiko w formie z zeszłego sezonu to mielibyśmy kilka punktów mniej. Miśkiewicz w każdym meczu zalicza przynajmniej jedna świetną interwencję.
Odpowiedz cytując