No do pierwszej ósemki to przy naszym dorobku punktowym i terminarzu (do końca rundy same zespoły z dołu tabeli) trudno będzie się nie załapać. Musiałoby być jakieś nagłe załamanie formy albo coś. Realny cel to walka o pudło i jeśli się w zimie coś wzmocnimy (podobno finansowo wychodzimy na prostą; nie wiem, czy na tyle, żeby zacząć wydawać na wzmocnienia jakieś godne pieniądze), to widzę nas na pudle, a w tej lidze o przy odrobinie szczęścia i o mistrza można powalczyć. Ale jak się nie uda i będzie miejsce 4-5, to też nie ma tragedii.
Dariook napisał(a):

Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?
Cracovia Kraków 6,70% 35
|
"Kibice krakowskiego futbolu"...