Temat
:
[11 kolejka] WISŁA KRAKÓW - Legia Warszawa, 6 października, godzina 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
214
08.10.2013, 08:16
Remisu lub ewentualną porażkę z tymi zespołami przyjmę z bólem ale ze zrozumieniem. Zacznie się bezwładna kopanina i nie dadzą rozwinąć skrzydeł.
4 miejsce po 30 kolejkach byłoby świetne ze względu na mecze u siebie.
I po cichu na to będę liczył.
Gronias
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gronias
Znajdź inne posty napisane przez Gronias