Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 08.10.2013, 08:16
Remisu lub ewentualną porażkę z tymi zespołami przyjmę z bólem ale ze zrozumieniem. Zacznie się bezwładna kopanina i nie dadzą rozwinąć skrzydeł.

4 miejsce po 30 kolejkach byłoby świetne ze względu na mecze u siebie.

I po cichu na to będę liczył.
Odpowiedz cytując