Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20787
Stary 08.10.2013, 07:46
Nie wydaje wam się, że Miśkiewicz powinien niektóre piłki łapać zamiast wybijać?
Oczywiście jakby miał puścić albo odbić od klaty na pole karne, to lepiej niech wybije na róg.
Były w meczu z Legią ze dwie takie sytuacje.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując