|
z blisko 100 mln zł budżetem chyba Legia stać na średniej klasy trenera z zagranicy np z Holandi.bo z Jasiem Urbanem dalej bedą naszą piłke kompromitować w Europie.Do tego gruuuubo przepłacone transfery Dossy Juniora i Helio Pinto i gra Legi wygląda jak wygląda
|