1. Jak by ten Gruzin był Brożkiem to było by pozamiatane.
Ale nie będę wbijał w tą waszą orgię, wrócę jak się wyrównacie po orgazmie.
Ps. Mecz fajny frekwencyjnie a zwycięstwo oczywiście cieszy. Szkoda remisu z żydami.
KonŽado napisał(a):

Swoją drogą nie wiedziałem że mamy aż tylu kibiców Legii na forum.
Wyświetl wyniki ankiety: Niedzielny mecz przy Reymonta zakończy się
Zdecydowanym zwycięstwem Wisły! 41 24,12%
Minimalnym zwycięstwem Wisły! 81 47,65%
Remisem. 27 15,88%
Porażką Wisły 21 12,35%
|
Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?
Cracovia Kraków 6,70%
35