Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.10.2013, 02:42
1. Jak by ten Gruzin był Brożkiem to było by pozamiatane.

Ale nie będę wbijał w tą waszą orgię, wrócę jak się wyrównacie po orgazmie.

Ps. Mecz fajny frekwencyjnie a zwycięstwo oczywiście cieszy. Szkoda remisu z żydami.


KonŽado napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą nie wiedziałem że mamy aż tylu kibiców Legii na forum.
Wyświetl wyniki ankiety: Niedzielny mecz przy Reymonta zakończy się
Zdecydowanym zwycięstwem Wisły! 41 24,12%
Minimalnym zwycięstwem Wisły! 81 47,65%
Remisem. 27 15,88%
Porażką Wisły 21 12,35%
Mało tego! W temacie " Krakowskie kluby w niższych ligach "
Ankieta:
Zakladajac, ze WISLA jest ukochanym klubem nr 1, z ktorym klubem sympatyzujesz?

Cracovia Kraków 6,70% 35
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.10.2013 o godz. 03:02.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując