1) Przez czołówkę naszej ligi rozumiem pierwsze miejsce. Przez ostatnie 28 lat śledziłem dość intensywnie i świadomie polską ligę i wszystko poniżej = "nie spadli". Klasyfikacje typu ilość 2/3 miejsc, ilość zdobytych punktów pozostawiam innym.
2) Zakład przyjęty ))