Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24025
Stary 07.10.2013, 21:31
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Przecież mowa jest o naszej amatorskiej lidze, w której królem znowu może być Brożek, który nie poradził sobie po prostu nigdzie poza kabaretem liga polska. Spokojnie wystarczą Nawet jeśli nie pokazali nic na tle Cypru. Takie realia.



Nie wiem, gdzie byłeś ostatnie 20 lat, ale Legia jest zawsze w czołówce. Rozumiem, że chodzi Ci o zimną wodę na czerep tych co widzą już 5 mistrzostw z rzędu. No, będzie ciężko. Osobiście obstawiam jeszcze dwa, potem przerwa i znowu coś wpadnie. A potem ITI zacznie wychodzić i się zobaczy - albo spadek albo szejkowie



Kompletnie się nie zgadzam i jestem przekonany, że mam rację. Zakładzik? Ja obstawiam nas, a Ty pozostałą piętnastkę.

1) Przez czołówkę naszej ligi rozumiem pierwsze miejsce. Przez ostatnie 28 lat śledziłem dość intensywnie i świadomie polską ligę i wszystko poniżej = "nie spadli". Klasyfikacje typu ilość 2/3 miejsc, ilość zdobytych punktów pozostawiam innym.
2) Zakład przyjęty ))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.10.2013 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując