Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15571
Stary 07.10.2013, 21:29
A co do napadu, to wiem, ze wzmocnic musimy go już zimą, ale czy Visnakovsovi po sezonie nie kończy się kontrakt? Btw. Widział ktoś ostatnio jego mecz? Poczatek sezonu genialny, a ostatnio tak jakoś o nim cicho.
Odpowiedz cytując