|
zna sie ktoś na przepisach? czy jeżeli rejestruję się na bezrobocie to muszę się wyrejestrowywać jeżeli np. podpiszę umowę o dzieło na 2 dni? czy mam za każdym razem biegać i się wyrejestrowywać i od razu zarejestrować?
Czy może jest jakiś przepis który mówi że np. jezeli nie przekraczam na tej umowie jakieś sumy to nie muszę się zgłaszać?
niby błahy problem ale kurewsko upierdliwy
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|