masada napisał(a):

|
Kurde, na ta chwilę jesteście zdecydowanymi faworytami do MP bez dwóch zdań, ale z tymi porównaniami do dominującej sportowo nad wszystkimi Wisły z ubiegłej dekady to Wy naprawdę wyluzujcie trochę, bo to już nawet śmieszne nie jest. W tym czasie zdobyliśmy 6 MP, w lidze mieliśmy serie ponad 5 lat bez porażki u siebie, prawie czterdziestu z rzędu spotkań bez porażki, no bez jaj no. Zwłaszcza, że ten Wasz kolos na glinianych nogach trochę jak na razie.
|
Jasne jest, że akurat ta nasza ekipa nie zdobyła jeszcze tyle tytułów co tamta Wisła. Niemniej jednak dublet nie jest w polskich warunkach codziennością. To raz. A dwa wtedy liga ogólnie była mocniejsza. Mogę się zgodzić, że obecna Legia jest słabsza niż tamta Wisła, ale dopiero potężny rów to jest między tamtą resztą, a obecną resztą.
Nie przypominam sobie, żeby tamta Wisła miała takie statystyki na naszym boisku jak my u Was w niedziele - co oczywiście nie miało przełożenia na wynik. Niemniej jednak - nie widzę rywala, a graliśmy w połowie rezerwami. Żeby było jeszcze śmieszniej to reszta ligi nie ma w ogóle rezerw. Siłą rzeczy to wyjdzie w dalszej części sezonu.