Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24021
Stary 07.10.2013, 20:26
masada napisał(a):Wyświetl post
Kurde, na ta chwilę jesteście zdecydowanymi faworytami do MP bez dwóch zdań, ale z tymi porównaniami do dominującej sportowo nad wszystkimi Wisły z ubiegłej dekady to Wy naprawdę wyluzujcie trochę, bo to już nawet śmieszne nie jest. W tym czasie zdobyliśmy 6 MP, w lidze mieliśmy serie ponad 5 lat bez porażki u siebie, prawie czterdziestu z rzędu spotkań bez porażki, no bez jaj no. Zwłaszcza, że ten Wasz kolos na glinianych nogach trochę jak na razie.
Jasne jest, że akurat ta nasza ekipa nie zdobyła jeszcze tyle tytułów co tamta Wisła. Niemniej jednak dublet nie jest w polskich warunkach codziennością. To raz. A dwa wtedy liga ogólnie była mocniejsza. Mogę się zgodzić, że obecna Legia jest słabsza niż tamta Wisła, ale dopiero potężny rów to jest między tamtą resztą, a obecną resztą.

Nie przypominam sobie, żeby tamta Wisła miała takie statystyki na naszym boisku jak my u Was w niedziele - co oczywiście nie miało przełożenia na wynik. Niemniej jednak - nie widzę rywala, a graliśmy w połowie rezerwami. Żeby było jeszcze śmieszniej to reszta ligi nie ma w ogóle rezerw. Siłą rzeczy to wyjdzie w dalszej części sezonu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując