Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jędruś
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24020
Stary 07.10.2013, 19:58
Każdy niech trochę zluzuje. Bo fakt - do takiej dominacji, to jeszcze trochę drogi przed Legią. Ale pewne podobieństwo, mimo wszystko jest. Są na czele, trzymają się tam i nijak temu zaprzeczyć. Osobiście też uważam, że ciężko będzie by ktoś Legii zagroził w drodze po tytuł ( choć wiadomo, że w sercu widzę w tej roli Wisełkę ).
Zgadzam się też w sumie z emj10, że tu się mogą jeszcze dziać cuda na kiju. Tyle, że moim zdaniem, te cuda może sobie zapewnić sama Legia - to ona może się stać swoim największym zagrożeniem( zbytnia pewność siebie, zniżka formy, kontuzję, olewanie niektórych meczów czy też odpuszczanie). Bo czasami i tak bywa, że jesteś najmocniejszy, wszystko idzie jak po maśle, a ni z tego ni z owego tu przegrasz, tam odpuścisz, bo przecież odrobisz, tu Ci się nie chce i nagle spadasz z 1 miejsca i robi się ciepło. Trzeba poczekać na rozwój wypadków. A przede wszystkim, cieszyć się z tego, że Wisła gra, ciuła punkty, jest w czubie, że ktoś to w końcu trochę poukładał. I kto wie, może idąc dalej , powoli , tym torem, znowu każdy będzie trząsł portami przed meczem z nami. Ja tego bardzo bym chciał i nam wszystkim(tj. Wiślakom) życzę.
Odpowiedz cytując