|
Tak naprawdę to Legii w zdobyciu kolejnego MP nikt nie zagraża, ale to narazie. Po podziale grup może być już różnie, tymbardziej, że granie wszystkich meczów u siebie też im nie gwarantuje sukcesu. Wystarczy kilka sensownych transferów i może być ciekawie. Narazie nie mają się czego bać bo nie ma zagrożenia. Są na 1 miejscu i kontrolują przewagę.
|