|
Nie czytam innych for kibicowskich no chyba, że jak mam zły humor to wtedy lubię się zapuścić na forum pasów. Z kim jak z kim ale przegrana z nami ich boli na pewno a jak twierdzą inaczej to ich problem. Czasami porażkę przełknąć trudno i człowiek szuka różnych sposobów na ukojenie bólu, na przykład deprecjonując rywala, przywoływaniem przeszłości itd.
|